Hlavní trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti odpověděl na otázku, zda by útočník klubu Vinicius Junior mohl vyhrát „Zlatý míč“, pokud by byl v tuto chvíli udělen.

Ancelotti vyjádřil svou víru ve Viniciův potenciál slovy: „Vinicius prokázal ohromný růst a talent. Kdyby byl ‚Zlatý míč‘ rozdán nyní, určitě by byl ve sporu. Má vlastnosti a dovednosti, aby mohl soutěžit na nejvyšší úrovni. „

Komentáře trenéra zdůrazňují jeho důvěru ve Viniciusovy schopnosti a uznávají hráčovy působivé výkony. Ancelottiho podpora dále zdůrazňuje vliv mladého útočníka na tým a jeho potenciál dosáhnout individuálního uznání ve fotbalovém světě.

Optimismus Carla Ancelottiho: Cesta Viniciuse Juniora ke „zlatému míči“

V rozhovoru pro AS vyjádřil hlavní trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti svou důvěru v potenciál Vinicius Junior získat cenu „Zlatý míč“. I když Ancelotti uznal, že cena se v tuto chvíli neuděluje, poznamenal: „No, dnes se ‚Zlatý míč‘ neuděluje. Věřím však, že pro Viniciuse jde všechno skvěle. Zbývá jen malý kousek: jeden další zápas a finále, pak má Copa America Pokud všechno dobře dopadne, vítězstvím ve finále [Ligy mistrů] a Copa America by mohl velmi dobře vyhrát [Zlatý míč].“

Ancelottiho slova odrážejí jeho pozitivní pohled na Viniciusovy výkony a zdůrazňují nadcházející příležitosti pro mladého útočníka, aby měl trvalý dopad. Trenérova víra ve Viniciusův potenciál uspět ve finále Ligy mistrů i Copa America demonstruje jeho neochvějnou podporu hráčovým schopnostem.

Hlavní trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti odpověděl na otázku

Stojí za zmínku, že Vinicius byl v této sezóně výjimečný a přispěl 21 góly a 11 asistencemi ve 36 zápasech v různých soutěžích. Vzhledem k tomu, že je na obzoru finále Ligy mistrů proti Borussii Dortmund a Copa America naplánovaná od 20. června do 14. července, má Vinicius šanci dále upevnit své pověření k prestižnímu individuálnímu ocenění.

Myslíte si, že má Vinicius Junior šanci vyhrát cenu „Zlatý míč“?
Ano, jeho výkony v nadcházejících zápasech a Copa America by mohly posílit jeho kandidaturu.
100%
Ne, stále se musí neustále prokazovat na nejvyšší úrovni, aby byl zvážen.
0%
Voted: 1